(097) 904-16-65, (066) 414-49-18, rata-kiev@ukr.net

(пусто)
 

  (044) 228-24-09

  (097) 904-16-65 Киевстар

  (066) 414-49-18 МТС

  rata-kiev@ukr.net

  От производителя

  кухонные уголки

  Киев, Украина

  Блог / Новости RSS 2.0

  Проект партнерської реклами на сайті компанії меблевих тканин

  Рекомендуем посмотреть:
  диван Киев


  диван Киев
  диван Киев


  диван Киев


  диван Киев


  диван Киев
  диван Киев

  диван Киев


  диван Киев   

  З 1 вересня стартував проект партнерської реклами на сайті компанії меблевих тканин. Його мета - збільшити Ваші продажі. Ми створили безкоштовний рекламний майданчик, що дозволяє бачити Вашу продукцію в наших тканинах по всій Україні. Також на сайті будуть вказані Ваші номера телефонів, електронна адреса і місто, в якому Ви знаходитесь. Цільова аудиторія,над якою ми працюємо, це - меблеві салони, магазини, ринки та гуртівні. На даний час наші менеджери опрацьовують меблеві магазини західного та центрального регіонів України з метою ознайомити їх з новими можливостями нашого сайту, у тому числі з можливостями знайти нових партнерів. До кінця лютого 2015 року ми плануємо покрити усі регіони, виділені жовтим кольором, на карті України. А до червня 2015 року покрити всю Україну.
  Умови партнерської реклами дуже прості: Ви вносите у свій каталог або виставляєте на своєму сайті мінімум 5 виробів в різних тканинах колекції. Якщо Ваш каталог вже надрукований, Ви можете зробити окремий лист-вкладиш формату А4 і вкладати його в Ваш каталог.
  Партнерська реклама - це не що інше, як взаємна допомога в розвитку бізнесу. Це система, що дозволяє в декілька разів збільшити прибуток одне одному з мінімальними інвестиціями.
  Скористайтеся цією можливістю прямо зараз. Подайте заявку на безкоштовну партнерську рекламу, до 31.10.2014 року і гарантовано будете на першій сторінці в закладці «Вироби наших партнерів». Місця на майданчику безкоштовної реклами обмежені. Поспішайте!