(097) 904-16-65, (066) 414-49-18, rata-kiev@ukr.net

(пусто)
 

  (044) 228-24-09

  (097) 904-16-65 Киевстар

  (066) 414-49-18 МТС

  rata-kiev@ukr.net

  От производителя

  кухонные уголки

  Киев, Украина

  Блог / Новости RSS 2.0

  Компанія - виробник екологічних та надійних меблів

   

   

   

  Компанія  - виробник екологічних та надійних меблів для вашого дому чи громадського закладу. Головну мету, яку ми ставимо перед собою - це забезпечення наших клієнтів якісною та екологічно-чистою продукцією за помірну ціну. Наша команда – це люди з практичним досвідом роботи, високим рівнем мотивації та професійністю у всіх напрямках роботи компанії.
       Наші клієнти це: звичайні люди, які турбуються за екологію свого дому, а також, це готелі, ресторани, паби тощо. Також, приймаємо індивідуальні замовлення на виготовлення вашої забаганки. 

   
       Провівши маркетинг-аналіз ринку меблів України, їх екології і впливу на здоров’я, варто сказати, що рівень екологічності матеріалів не завжди дотримується виробниками, що все більше людей схиляється до екологічно-чистої продукції, що, звичайно, є актуальним у наш час. З іншої сторони, купляючи меблі з дерева ми економимо на їхній довговічності. Як приклад цього – дубові меблі наших дідів та бабусь. Тому, розуміючи все це, компанія  пропонує своїм клієнтам екологічно-чисті та якісні меблі для вашої оселі чи бізнесу.

       Ми любимо свою справу, і робимо це з любов'ю і турботою про Вас!